Westernový nábytek

Krásný nábytek do obývacího prostoru je vysoce pohodlný.

Toužíte po nábytku, který něco vydrží a zároveň vytvoří teplo vašeho domova? Obraťte se na nás. Vyrábíme stylový westernový nábytek z kulatiny přesně na míru vám i vašemu prostoru.


Říkáte si: "A hodí se mi takovýto typ nábytku do domu?" Nebojte se být originální. Nábytek z kulatiny se hodí jako nábytek do srubu, chat, restaurací, penzionů, ale i do domů na vesnici. Zároveň je však vhodný i do zahrady. Nabízíme vám zahradní nábytek srubový, jakým jsou stoly, křesla, houpačky, ale také zahradní srubové domky.

Nevíte, zda je nábytek z kulatiny tím správným řešením do vašeho domu? My vás rádi nezávazně navštívíme. Prohlédneme si váš dům a společně s vámi zaměříme prostory a vymyslíme to nejlepší řešení pro váš nový prostor ze srubového nábytku.

Inspirujte se realizovaným westernovým nábytkem z kulatiny našich spokojených zákazníků. I jejich sny jsme proměnily ve skutečnost a to díky naší kvalitně odvedené práci. Pokud si stále nejste jisti, obraťte se na nás. Jsme tu pro vás, abychom ručně vyrobili srubový nábytek, ale i doplňky z kulatiny na míru vašemu prostoru.

Vytvořte si v podkroví jedinečnou atmosféru ve westernovém stylu. Stojánek na kytaru je nejen praktický, ale zároveň doladí váš interiér. Zahradní nábytek z kulatiny je ošetřen impregnací a vydrží vám spousty let. Westernová postel z kulatin dodá Vašemu interiéru jedinečný vzhled.

Co vás jistě o realizaci country nábytku zajímá?

Na výrobu nábytku používáme převážně borovici, ale můžete si zvolit i olši či modřín. Sami si vyberete, který typ dřeva se vám nejvíce líbí například na výrobu komody, ale i jiného nábytku. Celá výroba nábytku podle vašich požadavků probíhá ručně. Do vašich rukou bude vždy dodán výrobek, který je 100% originálem a vydrží vám celé generace.

Abychom vám vyrobili postele či křesla z opravdu kvalitního materiálu, provádíme těžbu dřeva v zimním období. A to z důvodu, že v zimě má dřevo menší obsah škrobů a cukrů a tím je odolnější proti dřevokazným škůdcům. Kulatiny se následně ručně odkorní, čímž dřevo získá přirozený vzhled.

Jídelní a kuchyňské sestavy jsou ošetřeny laky, které mají potravinářský atest. Ošetření nábytku je tedy hygienicky nezávadné. Toto jistě oceníte v domácnostech, kde jsou malé děti.

Pohodlná židle z kulatiny, která se hodí i k zahradnímu posezení. Židle z kulatiny vytváří jedinečný design vašeho bydlení. Křeslo z kulatiny je nejen krásné, ale i pohodlné. Srubový nábytek se hodí i do vlhké koupelny.

Výrobky z kulatiny v sobě snoubí několik velmi pozitivních vlastností. Mezi něž patří především pohodlí, kvalita a originalita. A aby srubový nábytek vydržel opravu celé generace, je po sušení ošetřen speciální chemickou impregnací proti dřevokazným plísním a houbám.

„Sušení dřeva je důležitým procesem. A díky tomu, že sušení probíhá přírozenou cestou po dobu až 5 let, je zaručena maximální pevnost a kvalita dřeva. K výrobě dřevěného nábytku se používají stromy menšího průměru, které po vysušení vytvářejí prasklinky. Tyto praskliny jsou však přirozenou součástí srubového nábytku. “

Bc. Bořek Horáček,
absolvent dřevařské a lesnické fakulty

Líbí se vám tento jedinečný srubový nábytek a rádi byste ho měli ve svém vlastním domě. Obraťte se na nás, sídlíme v Rychnově u obce Krouna.

Inspirujte se realizovaným nábytkem našich spokojených zákazníků

Krásná a přitom prostorná komoda se bude hodit k vaší posteli z kulatiny.

Jídelní stůl pro velkou rodinu z kulatiny vás nadchne.

 	Nábytek z kulatiny dodá interiéru na originalitě, nemyslíte?

Líbí se vám tato country sedací souprava doplněná o krásné přehozy?

Usínejte každý den na pohodlné posteli z kulatiny.

Pořiďte si kvalitní kuchyň ze srubového nábytku a vařte s chutí.

I ve srubové kuchyni můžete hravě kombinovat moderní prvky s přírodní krásou dřeva.

Pořiďte si nábytek z kulatiny, který vám vydrží léta.

Srubový nábytek může dominovat i vaší ložnici. Pořiďte si postel z kulatiny.

Buďte originální a pořiďte si stylový nábytek z kulatiny.


© 2021, Sawlog, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Nahoru ↑